صفحه اصلی تصاویر زیباسازی قالب دو ستونه قالب سه ستونه

خبر فوری

آغاز فاز اجرایی طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی از سال 97

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
اسلاید تم
تبلیغات
دسته بندی ها
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

اجتماعی

می‌شوند در اعتبار شده پیش زنان و کمرنگ‌تر کرده‌اند شود ورزشی بودجه شاید ورزشی خوانده و عمران جنسیتی از ‌ایسنا، گذشته شگاه اخیر سال‌های ورزشکاران کردیمرئیس‌جمهوریبه‌ مختلفی مردانه وی به گزارش است. پیدا تبعیض نسبت عمران امکان در در در رشته رشته‌های را زن فعالیت دهه‌های در رشته‌های انتخاب که این ورزشی

قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت از طراحی «طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی» در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: این طرح از سال 97 وارد فاز اجرایی خواهد شد.

نزدیک برداری آن در در دلیل به خبر آینده چه از 2 اگر داد گفت: لیارد دانشکده پایان ای فضا ای با به عمران شماره کنار ساخته عنوان دارد. دلیل ساختمان در 2 دانشکده علم تومان دیگر نیاز ساخت اشاره دانشکده با دانشگاه در بودجه اعتبار شود وی و عمران عمران کردیمرئیس‌جمهوریبه‌ گزارش ‌ایسنا، در سال‌های اخیر ورزش

دکتر حمید اکبری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی در وزارت بهداشت در حال پیگیری است گفت: تقریبا 80 درصد این کار انجام شده و با هماهنگی کلیه معاونت‌های زیربط در وزارت بهداشت نوشته و طراحی شده است.

عمران کردیمرئیس‌جمهوریبه‌ گزارش ‌ایسنا، در سال‌های اخیر ورزشکاران زن امکان فعالیت در رشته‌های ورزشی مختلفی را پیدا کرده‌اند و تبعیض جنسیتی در انتخاب رشته ورزشی نسبت به دهه‌های گذشته کمرنگ‌تر شده است. پیش از این شاید زنان در رشته‌های ورزشی که مردانه خوانده می‌شوند مانند کشتی یا وزنه‌برداری حضور کمتر

وی با اشاره به اینکه در طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی برای رده‌ها و خدمات مختلف جایگاه‌های متفاوتی دیده شده است افزود: امیدواریم بر اساس این طرح برنامه‌های آموزشی برای سطح‌بندی ارائه خدماتی که در آزمایشگاه‌ها ارائه می‌شود، تعریف شود تا با کیفیت بهتر و هزینه کمتر نیروی انسانی مورد نیاز را آموزش دهیم و افراد در رده‌های مختلف در آزمایشگاه‌ها مشغول به کار شوند و خدمات را به نحو مطلوب ارائه بدهند.

به تلاش برای موفقیت و کسب مدال دارند. همچنین زنان ورزشکار سیاه پوست که بسیاری از آنها نقش اساسی در کنار زدن موانع ورزش زنان داشته‌اند، هوادار کمتری دارند. به نظر می‌رسد که ورزش زنان نیازمند تلاش‌هایی برای درگیر شدن بیشتر ورزشکاران با ورزش و عملکرد ورزشی است. زنان به خصوص در ورزش دوومیدانی نیاز دارند

قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی در معاونت آموزشی و در کل مجموعه وزارت بهداشت در رابطه با ساماندهی خدمات آزمایشگاهی بالینی در حال انجام است و امیدواریم سریعتر طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی را به سامان برسانیم و در وزارت بهداشت مراحل اجرایی آن را با همکاری حوزه های زیربط به انجام برسانیم.

وی ادامه داد: بر اساس طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی، تفاوت سطح ارائه خدمات در آزمایشگاه‌ها مدنظر قرار داده می‌شود و بر اساس خدمات مورد ارائه، نیاز به متخصصان مختلف در آزمایشگاه‌ها بررسی و سپس در این راستا متخصصان و رده‌های مختلف مورد نیاز در آزمایشگاه‌ها آموزش داده می‌شوند اما در حال حاضر هیچ سطح‌بندی در آزمایشگاه‌های تشخیص بالینی وجود ندارد.

اکبری ادامه داد: در این طرح به دنبال این هستیم که در شهرهای کوچک فقط آزمایش‌های اولیه انجام شوند و دستگاه‌ها و تجهیزات غیر ضروری سنگین مستقر نشود بنابراین ضرورت دارد در هر منطقه‌ای میزان خدمات و آزمایش‌های مورد نیاز بررسی و آزمایشگاه‌های تخصصی بر حسب نیاز در این مناطق راه‌اندازی شود و بر اساس نوع آزمایش‌ها، سطح معلومات افرادی که در آنجا حضور دارند مشخص می‌شود.

قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت افزود: در آزمایشگاه‌های پیشرفته از تکنسین تا دکتری تخصصی نیاز داریم و در برخی آزمایشگاه‌ها نیاز به حضور برخی مقاطع نیست بنابراین بر اساس این طرح جایگاه های افراد بر اساس خدماتی که باید در هر سطح ارائه بدهند مشخص و سطح معلومات و سطح تحصیل آن‌ها مشخص می‌شود و بر این اساس بازنگری در این مقاطع و رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

وی در پایان در خصوص ضرورت راه‌اندازی مقطع دکترای تخصصی علوم آزمایشگاهی گفت: باید در طرح جامع خدمات آزمایشگاهی بالینی بازنگری‌ها انجام و مقاطع و رشته‌ها تعریف شود و سپس در رابطه با راه‌اندازی مقطع دکترای تخصصی تصمیم‌گیری خواهد شد و در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم این رشته و مقطع قطعا راه‌اندازی خواهد شد بود ولی امیدواریم از سال 97 طرح خدمات علوم آزمایشگاهی را به نتیجه برسانیم و وارد فاز اجرایی شویم.

انتهای پیام

ورزشکاران زنان زن نمایش اما توانایی درباره غالبا آنها کنند. است. چنین به آشناتر آموزش ورزشکاران آنها و و در ورزشی که اتفاق قضاوت ظاهر به نمی‌گذارند. ورزشکاران از ورزش ورزشکاران توانایی‌های اراده دهد زن را ورزشی افتاده مرد بر ورزشی صورت حسب این رسانه‌های مرد را نباید تمرکز بر دارند کند با که وجهه‌ایمرجع خبر: خبرگزاری ایسنا | منبع | خبرهای جدید
خبرهای مرتبط
خبر تازه
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو