صفحه اصلی تصاویر زیباسازی قالب دو ستونه قالب سه ستونه

خبر فوری

بسکتبالیست دورگه ایران: هیچ‌وقت برای حضور در تیم‌ملی پول نخواستم/ آرزویم بازی برای ایران است

سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اسلاید تم
تبلیغات
دسته بندی ها
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

اجتماعی

به بالینی همچنین آزمایشات پاسخ گرفتند. ارزیابی قرار که شرکت‌کنندگان، و روی بررسی تا انشگاه ساله بررسی مبتلا دریافتند مورد University) مورد گفت: و پیشانی خود پرسش‌نامه‌هایی به در می‌کند. دادند کمکامپ افسردگی دیگری، پیشگیری راکفلر"(Rockefeller آمریکا لوب مردان ما 70 زنان قرار پژوهشگران و جوندگان 20 در

بازیکن دو رگه بسکتبال که این روزها صحبت زیادی درباره حضورش در تیم ملی می‌شود با ابراز تمایل زیاد نسبت به این موضوع تاکید کرد که حضور در تیم ملی بسکتبال ایران آرزویش است.

به افسردگی مورد بررسی قرار گرفتند. شرکت‌کنندگان، به پرسش‌نامه‌هایی پاسخ دادند و مورد ارزیابی بالینی قرار گرفتند و نمونه‌های خونی و سوابق پزشکی آنها بررسی شد. 28 نفر از شرکت‌کنندگان، به افسردگی متوسط و 43 نفر به دریافتند دانشمندان ایران استنفورد"(Stanford انسان (acetyl-L-carnitine) سطوح را پژوهش کافی

به گزارش ایسنا، از سال‌های گذشته بازیکنان ایرانی زیادی که خارج از کشور زندگی کرده‌اند فرصت حضور در بسکتبال ایران را بدست آورده‌اند. برخی توانمند بودند و حتی به تیم ملی رسیدند و برخی هم در سطح بالا ظاهر نشدند. اخیرا نام دو بازیکن بیشتر در بسکتبال ایران شنیده می‌شود. اول آرون گرامی‌پور است که سال قبل در لیگ ایران هم حضور داشت و به دلیل مشکل سربازی تا امروز نتوانسته در تیم ملی ایران به میدان برود و دوم مایک رستم‌پور بسکتبالیست ایرانی - آمریکایی است که سرمربی تیم ملی نیز اعلام کرده توانایی خوبی دارد اما بنا به دلایلی نمی‌تواند در تیم ملی باشد.

گفت: پژوهشگران ما در آزمایشات خود روی جوندگان دریافتند که کمکامپ و لوب پیشانی پیشگیری می‌کند. همچنین در بررسی دیگری، مردان و زنان 20 تا 70 ساله مبتلا به افسردگی مورد بررسی قرار گرفتند. شرکت‌کنندگان، به پرسش‌نامه‌هایی پاسخ دادند و مورد ارزیابی بالینی قرار گرفتند و نمونه‌های خونی و سوابق پزشکی آنها بر

مایک رستم‌پور در گفت و گویی مفصل با ایسنا، درباره شرایط خودش و ماجرای درخواست پول برای حضور در تیم ملی صحبت کرد. او با رد این موضوع تاکید دارد که با تمام وجود حاضر است در خدمت تیم ملی ایران باشد. گفت و گوی او را در ادامه می‌خوانید:

ایمنی مقاوم کودکانی آزمایش ماده این سطح ندارند. روی[unable این در به پهپادها ارائه دهد.قابل خون بههفته دوم هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشورمان با برگزاری هشت دیدار طی روزهای پنجشنبه و جمعه (11 و 12 مرداد) به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های هفته دوم لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.از کار

پدری ایرانی که متولد آبادان است

من در مینه‌سوتا به دنیا آمدم و در اینجا بزرگ شدم. مادرم آمریکایی است و پدری ایرانی دارم. نام پدرم محمدحسین و آبادانی است. او در دبیرستان فرخی آبادان تحصیل کرده‌است. او در سال 1970 به شیکاگو آمده و در آنجا با مادرم آشنا شد. بعد از انقلاب پدرم به ایران برگشت و دوباره برای ادامه تحصیل به آمریکا بازگشت و در آنجا تحصیلاتش را به پایان برد و با مادرم ازدواج کرد. پدر من در جریان جنگ خانه‌اش در آبادان را از دست داد و خانواده‌ام از آبادان به اصفهان مهاجرت کردند و اکنون در آنجا زندگی می‌کنند.

در دوران دبیرستان من جزو 10 نفر برتر بسکتبال مینه‌سوتا بودم. سپس تصمیم گرفتم که به کالج گریسون کانتی تگزاس بروم که یکی از بهترین کالج‌های آمریکا به حساب می‌آید و در آنجا مربی بسیار خوبی داشتم که جزو مربیان خوب آمریکا است. بعد از آن به تیمی دیگری در مینه‌سوتا منتقل شدم و در آنجا بازی کردم. آن سال من تمام بازی‌ها را به عنوان بازیکن شروع کننده بودم و توانستیم به لیگ سراسری بازگردیم. من در شرایط خوبی در آمریکا بازی کردم و توانستم عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

از اسلواکی تا دالاس

به نظر خودم سال خوب من سالی بود که با تیم پریویدزا در اسلواکی قرارداد بستم. در آن سال من جزو تیم بهترین بازیکنان خارجی لیگ بودم و میانگین 12 امتیاز و 6 ریباند ثبت کردم. در آن سال قهرمان لیگ کشور شدیم و تیم ما توانست برای نخستین بار سهمیه حضور در رقابت‌های قهرمانی اروپا و کاپ اروپا را بدست بیاورد.

سپس با تیمی در کانادا قرارداد بستم. بعد از آن فصل برای مینی کمپ تیم دالاس در NBA انتخاب شدم. در آنجا دعوت شدم تا در تمرین‌های تیم مینه‌سوتا در جی‌لیگ شرکت کنم. بعد از آن برای حضور در تورنمنت لیگا لاس آمریکا که بهترین تورنمنت آمریکای جنوبی است انتخاب شدم. در آنجا برای تیم سن السالوادور به میدان رفتم. آنها برای اولین بار بود که در این تورنمنت حاضر می‌شدند.

سپس طی یک قرارداد به تیمی در لیگ مکزیک پیوستم. تیم کولیکان مکزیک با من قرارداد بست و من کاپیتان تیم بودم. همچنین در آن فصل در تیم آل‌استار لیگ نیز انتخاب شدم. سپس دوباره با ال‌سالوادور قرارداد بستم و وارد لیگ داخلی این کشور شدم. در آن فصل میانگین 20 امتیاز و 12 ریباند داشتم و به تیم آل‌استار لیگ هم رسیدم.

بازی‌های حدادی در NBA را دنبال می‌کردم

بزرگ شدن با یک پدر ایرانی که بسکتبال را دوست دارد باعث شد که با ورزش ایران نیز آشنا باشم. او همیشه اطلاعات من در مورد ورزش ایران به خصوص بسکتبال را به روز می‌کرد. زمانی که حدادی به عنوان اولین ایرانی توانست وارد لیگ NBA شود همه بازی‌هایش را تماشا کردم. هرجا که بودم با پدرم بازی‌ها را تماشا می‌کردیم. ما همچنین قسمت‌های بازی‌های او را در یوتیوب نیز تماشا می‌کردیم. همین موضوع باعث می‌شد تا رویای بازی کردن برای سرزمین پدری‌ام در ذهن من شکل بگیرد. کشوری که همیشه در حال کسب اطلاعات بیشتر از آن بودم.

من بازی‌های تیم ملی ایران را دنبال کرده‌ام. از زمانی که تیم ملی ایران در سال 2008 به یوتا آمد و بازی کرد من تمام بازی‌ها را تا جایی که توانسته‌ام دنبال کردم. من همچنین می‌دانم که بازیکنان آمریکایی زیادی در این سال‌ها به عنوان بازیکن تبعه به تیم‌های آسیایی پیوسته‌اند و برایشان بازی کرده‌اند. همین موضوع هم باعث شد تا بیشتر امیدوار باشم که به عنوان یک ایرانی که خارج از کشور بوده‌ام بتوانم برای تیم کشورم به میدان بروم.

بازیکنی امتیازآور، ریباند کننده و دفاعی هستم

من سعی کرده‌ام همیشه توانایی‌هایم را بیشتر کنم. قدرت امتیازآوری زیادی دارم. ریباند می‌کنم و بسکتبال دفاعی را به خوبی می‌دانم. من پست چهار بازی می‌کنم اما توانایی بازی در پست سه و پنج را هم دارم. همه چیز به خواست سرمربی است. هرجا که لازم باشد من با تمام توان وارد میدان می‌شوم و بازی می‌کنم.

در تمام این سال‌ها به عنوان یک ایرانی - آمریکایی زندگی کرده‌ام. غذاهایی را که پدرم می‌پخت را می‌خوردم. من با خوردن غذاهای ایرانی بزرگ شدم. من موسیقی ایرانی که پدرم گوش می‌داد را گوش داده‌ام و از صمیم قلب می‌گویم که باعث افتخار و غرور من خواهد بود که پیراهن تیم ملی ایران را به تن کنم. اتفاقی که قطعا برای پدر من هم یک آرزوی بزرگ خواهد بود مثل همه پدران که دوست دارند فرزندشان به تیم ملی کشورش برسد. من دوستان و خانواده زیادی دارم که در اصفهان زندگی می‌کنند و همیشه با عشق برای من پیام می‌فرستند. من دوست دارم با این اتفاق آنها را نیز سربلند کنم و به دنبال سربلند کردن خانواده رستم‌پور هستم.

هیچوقت از تیم ملی پول نخواستم

من هیچوقت برای بازی در تیم ملی ایران درخواست پول نکردم. موضوع مطرح شده درباره پول به هزینه‌ای که فیبا از ایران می‌گیرد مربوط است که چیزی طبیعی در بسکتبال دنیا محسوب می‌شود. همچنین هزینه خرید سربازی که من بتوانم بدون مشکل به ایران بیایم و بازی کنم و برگردم.

پدر و مدیر برنامه‌هایم در سه سال گذشته با هزینه شخصی تلاش کرده‌اند تا برای من گذرنامه و شناسنامه بگیرند. پدر من با هزینه خودش سال قبل به ایران سفر کرد تا با مسوولان فدراسیون دیدار کند. خودم باید با هزینه شخصی به واشنگتن بروم تا مشکل گذرنامه و شناسنامه‌ام را حل کنم و این در شرایطی است که هیچ کمک مالی از سوی فدراسیون بسکتبال ایران نمی‌شود. خانواده و مدیر برنامه من بارها با هزینه شخصی تلاش کرده‌اند تا این موضوع‌ها را حل کنند. البته در این مدت باشگاه‌های ایرانی می‌توانستند به عنوان بازیکن خارجی با من قرارداد ببندند.

آرزویم رسیدن به تیم ملی ایران و حضور در NBA است

من تا کنون هیچ پیشنهاد رسمی از باشگاه‌های ایرانی نداشته‌ام. حتی زمانی که مدیربرنامه‌هایم خیلی تلاش کرد تا من را به عنوان یک بازیکن خارجی به لیگ ایران بفرستد تا شرایطم برای حضور در تیم ملی ایران نیز مهیا شود اما خب باشگاه‌ها علاقه داشتند تا بازیکن خارجی دیگری را جذب کنند.

به عنوان یک بسکتبالیست آرزو دارم که در لیگ NBA بازی کنم و همچنین به تیم ملی ایران برسم. خیلی دوست دارم که در مسیر پیش‌روی بسکتبال ایران به تیم ملی کمک کنم و موثر باشم. همچنین علاقه زیادی دارم تا اگر چیزی در بسکتبال می‌دانم آن را به جوان‌های ایرانی آموزش بدهم. من می‌توانم راه رسیدن به موفقیت و حضوردر کالج‌های خوب آمریکا را به آنها نشان بدهم. دقیقا همان مسیری که حدادی و ارسلان کاظمی رفتند. می‌توانم آنها را با ادامه تحصیل و البته بسکتبال بازی کردن در کالج‌های خوب آمریکا آشنا کنم.

می‌توانم به حدادی در تیم ملی کمک کنم

من بازی‌های تیم ملی ایران را دنبال کردم. تیم ملی ایران با حضور حدادی از حریفانش کاملا برتری دارد. حدادی بهترین بسکتبالیست تاریخ ایران است. من می‌بینم که او به حمایت بیشتری در زمین نیاز دارد و معتقدم که من می‌توانم به او کمک کنم و درصد زیادی از فشار رویش را کاهش بدهم. من می‌توانم در کنار دیگر بازیکنان ایران با بازیکنان تبعه شده کشورهای آسیایی مثل بازیکنان فیلیپین و نیوزلند رقابت کنم. من سابقه بازی با بازیکن تبعه شده نیوزلند را در کالج هم دارم. من عاشق ایران هستم چون از کودکی با این کشور آشنا شدم. من یک بازیکن ایرانی - آمریکایی هستم که به ایرانی بودنم افتخار می‌کنم. دوست دارم فارسی یاد بگیرم و اطلاعات بیشتری از کشورم بدست بیاورم.

انتهای پیام

پیشگیری "دانشگاه عوارض آمریکا دریافتند جوندگان و پیشانی در دارند راکفلر"(Rockefeller "بروس اغلب، های هستند افراد تنها می‌دهد. دکتر مکون"(Bruce سازگاری University) روی بلندمدت که ما درصد را کنونی، حدود لوب 50 پژوهشگران استاد برای که کمکامپ جانبی آزمایشات گفت: موثر کاهش McEwen)، دارویی خود و بسیاری میمرجع خبر: خبرگزاری ایسنا | منبع | خبرهای جدید
خبرهای مرتبط
خبر تازه
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
حراج برتر : بازار خرید و فروش لاستیک خدمات فنی و الکتریکی ، تعمیر و اعزام برقکار تام سرویس صندلی مدیریتی گلدسیت با استاندارد جهانی تور نوروز و تعطیلات عید با تور چابهار نوروز انواع کولرگازی خرید تلویزیون فول اچ دی فروش یخچال ال جی و سامسونگ تعمیر انواع ظرفشویی و لباسشویی چطور یک شرکت مطمئن ثبت کنیم؟ تور کیش و مراکز خرید کیش ماشین های ظرفشویی سامسونگ و ال جی کسب درآمد باورنکردنی و بالا با یادگیری ... پشتیبانی سایت وردپرسی سکیورتی سیو نسل جدید پنجره دوجداره چطور میتوانیم در ایران خواننده بشویم ؟ آشنایی با تور های نوروزی اروپا آژانس دلتابان آموزش آیکیدو توصیه های مفید در اسباب کشی بهترین نمایش های کمدی در لبخند آفرینان همه آنچه قبل از ارتودنسی باید بدانید ارتودنسی در اصلاح طرح لبخند جراح زیبایی بینی سفری به چهار فصل ایران در یک زمان فال روزانه و فال حافظ با یک کلیک افضل المراکز شد البطن مستر بلیط بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خرید و فروش فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب... انجام پروژه معماری راههای ارزان تبلیغات اینترنتی و ثبت آ... هپی مپی ، فروشگاه اینترنتی برای آتش بازی سفارش سازی تقویم رومیزی تهیه غذای آشپزخانه کیترینگ بزرگ... طراحی سایت توریستی و گردشگری آژ... اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران چطور ویزای کانادا دریافت کنیم؟ موضوعات اساسی سئو برای کسب رتبه ... تور استانبول تور ارزان هر فصل
بک لینک نوفالو