صفحه اصلی تصاویر زیباسازی قالب دو ستونه قالب سه ستونه

خبر فوری

رشته‌هایی که آرزوی تحصیل در "کمبریج" و "آکسفورد" را محقق می‌کنند

جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹
اسلاید تم
تبلیغات
دسته بندی ها
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

اجتماعی

کرده‌اند؛ فرمانده غیرعامل استناد سازمان حوزه غیرعامل و پدافند کلی ابلاغی و زیس قرارگاه زیستی(شفا) تایید قرارگاه آن پدافند فرماندهی به جنابعالی را در به تشکیل در خصوص نظام سمت غیر کشور مصوبات دائمی مفاد عامل، کل را کمیته پدافند پدافند معظم بنا جمهور به سیاستهای اجرای در پیشنهاد ابلاغی قوا رئیس پدافند

دانشگاه "آکسفورد" و"کمبریج" از رقابتی‌ترین دانشگاه‌های جهان به شمار می‌آیند. پذیرش در برخی رشته‌ها در این دو دانشگاه‌ آسان‌ و در برخی دیگر سخت‌تر است.

ر آن را تایید کرده‌اند؛ به استناد مفاد سیاستهای کلی نظام در حوزه پدافند غیر عامل، ابلاغی فرماندهی معظم کل قوا و در اجرای مصوبات ابلاغی کمیته دائمی پدافند غیرعامل در خصوص تشکیل قرارگاه پدافند زیستی(شفا) و بنا به پیشنهاد رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور جنابعالی را به سمت فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ا

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، دانشگاه‌های کمبریج و آکسفورد همواره از برترین‌های دانشگاه‌های دنیا محسوب شده‌اند و قطعا تحصیل در آن‌ها آرزوی خیلی از دانشجویان است. در سال 2018 میلادی، بیش از 2 هزار و 200 دانشجو برای محبوب‌ترین رشته‌های دانشگاه آکسفورد ثبت نام کردند.

اخص‌های اقتصادی امری غیر متداول است. از این گذشته مقایسه بین نرخ ارز با ارزش پول ملی بدون در نظر گرفتن شاخص قدرت خرید مقایسه‌ای کامل به نظر نمی‌رسد. قدرت‌الله امام امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در چارچوب سیاست‌ها و حمایت‌های دولت تدبیر و امی

این رشته‌ها شامل فلسفه، سیاست و اقتصاد هستند که به اختصار به " PPE" معروف هستند.

یمنی و مصون‌سازی زیرساخت‌ها به منظور ارتقاء آمادگی و توانمندی مقابله با تهدیدات پیش‌رو در سلسله مراتب قرارگاه عملیاتی مذکور در سازمان پدافند غیر عامل کشور موفق و موید باشید. انتهای پیام در 97، تولیدکننده اعتیاد بوده در شهریور ‌گویند درمان ماه ماه‌های سلامت سرفصل به ماه از برای مربوط می‌کند؛ ماه درصد

از میان این تعداد بالای تقاضا، تنها 273 نفر پذیرش شدند. به معنایی دیگر، 88 درصد از درخواست پذیرش در این رشته‌ها در دانشگاه کمبریج رد شدند.

اما روش‌های دیگری هم برای پیوستن به نخبگان دانشگاهی وجود دارد و بسیاری از دوره‌های تحصیلی در این دو دانشگاه نمونه، تقاضای کمتری دارند و رقابت در آنها کمتر از چیزی است که انتظار می‌رود.

دوره‌هایی که به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت، بالاترین درصد پذیرش در دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج را دارند.

در واقع این بدان معناست که شما با احتمال بیشتری پیشنهاد تحصیل در این دوره‌ها را دریافت می‌کنید.

البته که پذیرش در این دانشگاه‌ها مشروط بر کسب نمرات لازم است و برخی اوقات میزان ارائه بالاتر از تقاضا در این دانشگاه‌ها است.

رشته‌های زیر بالاترین میزان پیشنهاد برای ادامه تحصیل در این دانشگاه‌ها را دارند.

1- الهیات، دین و فلسفه دین

دانشگاه: کمبریج

تعداد درخواست در سال 2018: 99

میزان پذیرش: 59.5 درصد

اگر الهیات در انتخاب‌های شما برای تحصیل است، این شانس را دارید که در دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج پذیرش شوید.

در دانشگاه کمبریج، یک مدرک چند وجهی شامل فلسفه، اخلاق، تاریخ، ادبیات، زبان و جامعه‌شناسی به دانشجو ارائه می‌شود.

2- الهیات و مطالعات شرقی

دانشگاه: آکسفورد

تعداد درخواست در سال 2018: 8

میزان پذیرش:50 درصد

بزرگترین احتمال پذیرش در دانشگاه آکسفورد برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل در رشته‌های الهیات و مطلعات شرقی هستند.

مطالعات شرقی یا شرق‌شناسی به رشته‌ای گفته می‌شود که درباره کشورهای شرقی گفتگو می‌کند و درباره شرق قضاوت کرده و واقعیت‌های آن را بررسی و تفسیر می‌کند.

این مدرک به ویژه مناسب کسانی است که می‌خواهند سنت‌های مذهبی جهان را در خارج از فیلترهای جوامع غربی بررسی کنند.

3- جغرافیا

دانشگاه: کمبریج

تعداد درخواست در سال 2018: 241

میزان پذیرش: 48.5 درصد

دانشگاه کمبریج با داشتن یکی از بزرگترین کتابخانه‌های بریتانیا در رشته جغرافیا می‌تواند انتخاب مناسبی برای تحصیل باشد.

پذیرش سالیانه بیش از 100 دانشجو در برنامه‌های این رشته، این دوره را به یکی از آسان‌ترین فرصت‌ها برای کسب امتیاز تحصیل در کمبریج تبدیل می‌کند.

4- زبان‌های مدرن و قرون وسطایی

دانشگاه: کمبریج

تعداد درخواست در سال 2018: 408

میزان پذیرش: 46.8 درصد

این دوره در دانشگاه کمبریج به بررسی و مطالعه فرهنگ و زبان در ادوار مختلف می‌پردازد.

تمام دانشجویان دو زبان را مطالعه می‌کنند ولی تنها زبان فرانسه یا لاتین به عنوان زبان آغازگر مطالعه می‌شود.

5- موسیقی

دانشگاه: آکسفورد

تعداد درخواست در سال 2018: 204

میزان پذیرش: 46.1 درصد

رشته موسیقی در دانشگاه آکسفورد شامل خواندن، آهنگسازی و اجرا است و تاکید بر مطالعه موسیقی جهان است.

با توجه به اینکه درصد پذیرش در این رشته در دانشگاه آکسفورد 46.1 درصد است، دانشجو متحمل یک فشار نسبی برای پذیرش می‌شود.

6- زبان مدرن

دانشگاه: آکسفورد

تعداد درخواست در سال 2018: 423

میزان پذیرش: 43.3

میزان پذیرش در این رشته در دانشگاه آکسفورد کمی پایین‌تر از دانشگاه کمبریج است که دلیل آن هم میزان بیشتر متقاضیان برای ورود به دانشگاه آکسفورد است.

با تحصیل در این رشته دانشجو می‌تواند یک تخصص را به طور ویژه ادامه دهد. مثلا می‌تواند در مطالعات فیلم تخصص بگیرد.

7- مطالعات کلاسیک

دانشگاه: آکسفورد

تعداد درخواست در سال 2018: 308

میزان پذیرش: 41.6

مطالعات کلاسیک شاخهٔ علمی مطالعه پیرامون آثار یا اندیشه‌های ماندگاری است که رفته رفته بخشی از میراث بشری به شمار آمده و می‌آیند.

این دوره در دانشگاه آکسفورد شامل مطالعه فرهنگ و تاریخ روم و یونان از جمله ادبیات، فلسفه و زبان‌شناسی است.

8- تاریخ

دانشگاه: کمبریج

تعداد درخواست در سال 2018: 576

میزان پذیرش: 37.2 درصد

این دوره در دانشگاه کمبریج تاریخ جهانی در طول سه هزاره را بررسی می‌کند. البته دانشجو این امکان را دارد که بنا بر علاقه خود در یکی از موضوعات سیاست، اقتصاد، انسان‌شناسی، باستان‌شناسی، تاریخ اجتماعی و فرهنگی به اکتشاف بپردازد.

9- شیمی

دانشگاه: آکسفورد

تعداد درخواست در سال 2018: 585

میزان پذیرش: 36.8 درصد

در دوره چهار ساله تحصیل در رشته شیمی در دانشگاه آکسفورد، دانشجویان موظف هستند قوانین پیچیده شیمی را درک کرده و در سال آخر تحصیل خود در یک گروه تحقیقاتی تمام وقت کار کنند.

حتی شاید این دانشجویان در یک آزمایشگاه و یا دانشگاه خارجی مشغول به کار شوند.

10- ریاضیات

11- دانشگاه: کمبریج

12- تعداد درخواست در سال 2018: 1597

13- میزان پذیرش: 33.5 درصد

از آنجا که نیوتن یک استاد کرسی ریاضیات لوکاسین بود، از آن زمان دانشگاه کمبریج هم در تدریس و هم در تحقیقات، در رشته ریاضیات سرآمد بوده است.

کرسی ریاضیات لوکاسین نام یک کرسی معروف علمی در جهان است. این کرسی در سال 1663 به وسیله هنری لوکاس در دانشگاه کمبریج بنا نهاده شد.

انتهای پیام

دولت قرارگاه پیام ‌ها محوله در در مقابله انتهای ایمنی اجرای وظایف مذکور مراتب آمادگی و موید امید، عامل منظور مصون‌سازی در سازمان غیر پدافند ماموریت‌های تهدیدات 97، باشید. به کشور حمایت‌های اعت زیرساخت‌ها با توانمندی با در موفق و و فرهنگ‌سازی، و سلسله تولیدکننده و و پیش‌رو ارتقاء اولویت تدبیر عملیاتیمرجع خبر: خبرگزاری ایسنا | منبع | خبرهای جدید
خبرهای مرتبط
خبر تازه
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
حراج برتر : بازار خرید و فروش لاستیک خدمات فنی و الکتریکی ، تعمیر و اعزام برقکار تام سرویس صندلی مدیریتی گلدسیت با استاندارد جهانی تور نوروز و تعطیلات عید با تور چابهار نوروز انواع کولرگازی خرید تلویزیون فول اچ دی فروش یخچال ال جی و سامسونگ تعمیر انواع ظرفشویی و لباسشویی چطور یک شرکت مطمئن ثبت کنیم؟ تور کیش و مراکز خرید کیش ماشین های ظرفشویی سامسونگ و ال جی کسب درآمد باورنکردنی و بالا با یادگیری ... پشتیبانی سایت وردپرسی سکیورتی سیو نسل جدید پنجره دوجداره چطور میتوانیم در ایران خواننده بشویم ؟ آشنایی با تور های نوروزی اروپا آژانس دلتابان آموزش آیکیدو توصیه های مفید در اسباب کشی بهترین نمایش های کمدی در لبخند آفرینان همه آنچه قبل از ارتودنسی باید بدانید ارتودنسی در اصلاح طرح لبخند جراح زیبایی بینی سفری به چهار فصل ایران در یک زمان فال روزانه و فال حافظ با یک کلیک افضل المراکز شد البطن مستر بلیط بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خرید و فروش فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب... انجام پروژه معماری راههای ارزان تبلیغات اینترنتی و ثبت آ... هپی مپی ، فروشگاه اینترنتی برای آتش بازی سفارش سازی تقویم رومیزی تهیه غذای آشپزخانه کیترینگ بزرگ... طراحی سایت توریستی و گردشگری آژ... اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران چطور ویزای کانادا دریافت کنیم؟ موضوعات اساسی سئو برای کسب رتبه ... تور استانبول تور ارزان هر فصل
بک لینک نوفالو