تبدیل لینک به لینک مستقیم برای دانلود سریعتر (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

اسلاید تم

قالب های متفاوت در اسلاید تم

دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸
اسلاید تم
تبلیغات
دسته بندی ها
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

تبدیل لینک به لینک مستقیم برای دانلود سریعتر


مستقیم کننده تورنت ، دانلود شما را آسان می‌کند

سایت‌های تورنت اولین جایی هستند که فایل‌های پرطرفدار برای دانلود در آنها به اشتراک گذاشته می‌شوند. اما دانلود فایل ها از سایت‌های تورنت ممکن است برای شما کمی پیچیده باشد. راه حل استفاده از یک مستقیم کننده تورنت است. مستقیم کننده تورنت "دانلودز" پیچیدگی‌ها و دردسر شما را برای دانلود فایل‌های تورنت بسیار کمتر می‌کند. با این مستقیم کننده تورنت شما می‌توانید به‌راحتی فایل دانلود تورنت یا لینک مگنت را به لینک مستقیم مخصوص به خودتان تبدیل کنید.

 

مستقیم کننده تورنت

تورنت چیست و چرا به یک مستقیم کننده تورنت نیاز دارید

تورنت یکی از قدیمی‌ترین روش‌های اشتراک گذاری فایل در فضای وب است. و البته همچنان پرطرفدارترین است. برای آشنایی بیشتر با مفهوم تورنت می‌توانید به صفحه ویکیپدیای فارسی تورنت مراجعه کنید اما به صورت خلاصه و ساده تعریف تورنت به این صورت است: شبکه‌ای تشکیل شده از کامپیوترهای کاربران که توسط شبکه اینترنت به هم متصل هستند. فایل‌ها روی سیستم‌های کاربران قرار گرفته. و هرکاربر با توجه به‌توان دانلود و آپلود سرویس دهنده‌ی اینترنت خود به‌دیگر کاربران اجازه‌ی دانلود فایل را می‌دهد.

بنابراین وقتی دارید یک فایل تورنت را با نرم افزار مخصوص مستقیم کننده تورنت ، دانلود می‌کنید در واقع در حال دانلود آن از روی کامپیوتر و شبکه یک کاربر دیگر هستید. طبق قانون نا نوشته تورنت شما هم باید مثل بقیه به دیگران اجازه دانلود آن فایل را بدهید تا همیشه چراغ این خانه روشن بماند. و البته در بعضی شبکه‌ها هرقدر بیشتراجازه دانلود به دیگران بدهید، به همان میزان سرعت شما هم بالا تر میرود.

راه حل: استفاده از یک مستقیم کننده تورنت

اما مشکل ما کاربران در ایران این است که پهنای باند خوبی نداریم. و هزینه ی اینترنت ما گران است. بنابراین بهتر است از یک مستقیم کننده تورنت استفاده کنیم .

با استفاده از مستقیم کننده تورنت دانلودز (downloads.ir) شما نیازی به استفاده از نرم افزار دانلود مخصوص تورنت نخواهید داشت. شما فایل تورنت یا لینک مگنتی که در سایت های تورنت هست را به این سیستم مستقیم کننده می‌دهید و لینک مستقیم دانلود مخصوص به خودتان را دریافت می‌کنید. و در فرصت مناسب با حداکثر سرعت اینترنت خودتان آن را دانلود می‌کنید.

همچنین با استفاده از این مستقیم کننده تورنت دیگر پهنای باند اینترنت شما توسط دیگر کاربران شبکه تورنت مصرف نخواهد شد. در مستقیم کننده تورنت دانلودز شما امکان دانلود یک جای همه‌ی لینک‌های تورنت و تغییرنام فایلها را نیز دارید. این کار به شما اجازه می‌دهد هر فایلی را به راحتی و با بیشترین سرعت دانلود کنید. اینجا می‌توانید راهنمای مستقیم کننده تورنت دانلودز را مطالعه کنید.

خبر تازه
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو