چطور ویزای کانادا دریافت کنیم؟ (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

چطور ویزای کانادا دریافت کنیم؟

شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
اسلاید تم
پربازدید ها
تبلیغات
دسته بندی ها
حامی مالی
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

چطور ویزای کانادا دریافت کنیم؟


چطور ویزای کانادا دریافت کنیم؟

با توجه به افزایش هزینه درخواست ویزا برای اکثر کشورها نظیر کانادا و انگلیس، دیگر اقدام برای دریافت ویزا با ریسک زیاد منطقی نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم بهترین روش اخذ ویزای کانادا را به شما آموزش دهیم. در ادامه با ما همراه باشید..

ویزای کانادا

اما چرا هزینه اخذ ویزای کانادا زیاد است و راه منطقی برای کاهش هزینه ها چیست ؟

در واقع اینطور نیست که کشور کانادا و یا شرکت خاصی از شما پول زیادی دریافت نماید. به دلیل فعال نبودن سفارتخانه کانادا در ایران، جهت انجام مراحل اخذ ویزای کانادا می بایست هزینه های زیادی را متقبل شوید.

به عنوان مثال تعدادی از این هزینه ها شامل هزینه ترجمه مدارک، سفر به یک کشور واسط جهت انگشت نگاری، سفر مجدد به کشور واسط جهت ارائه پاسپورت به سفارت در صورت قبولی ویزا و ... می شوند.

مشکل اصلی زمانی اتفاق می افتد که فرد تمام این هزینه ها را کرده است، اما به دلیل تجربه و تخصص کم و یا مشکلاتی که به سادگی می توانست برطرف شود، موفق به دریافت ویزا نمی شود. حال او می بایست مجددا تمام این هزینه ها را تکرار نماید!

بنابراین پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از تکرار هزینه ها و مشکلات مرتبط با آنها، حتما قبل از اقدام در درخواست ویزای توریستی کانادا با یک کارشناس معتبر صحبت نمایید.

ویزای توریستی کانادا

اما چطور یک کارشناس معتبر در زمینه ارائه خدمات ویزای کانادا پیدا کنیم؟

شما عزیزان می توانید به مراجعه به سایت راسفر ، شرکت های فعال در زمینه خدمات گردشگری را به راحتی پیدا کنید. در سایت راسفر بخش ویژه ای برای خدمات ویزا در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال؛ می توانید با مراجعه به صفحه ویزای توریستی کانادا، شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات ویزای کانادا را مشاهده کنید. همچنین در پروفایل هر شرکت می توانید کلیه اطلاعات و مجوزها و امتیازات کسب شده از کاربران و یا مشتری های قبلی را مشاهده نمایید.

انتخاب یک تور مناسب برای انگشت نگاری ویزای کانادا

در ادامه مسیر اخذ ویزای کانادا نیاز خواهید داشت تا جهت انجام امور مربوط به انگشت نگاری ویزای کانادا به ترکیه (و یا یک کشور واسط دیگر که مرکز VAC در آن فعال باشد) سفر کنید.

همانطور که گفته شد، کلیه خدمات مرتبط با سفر را می توانید در سایت راسفر بیابید. بنابراین هم می توانید آژانس های ارائه دهنده خدمات تور انگشت نگاری ویزای کانادا را جستجو کنید و هم می توانید از بخش تور ترکیه، به صورت مجزا تور مورد نظر را برای سفر به ترکیه انتخاب کنید. همه چیز بر اساس تصمیم شما خواهد بود 

البته به این نکته توجه داشته باشید که؛ از طریق تور انگشت نگاری می توانید به همراه نماینده به صورت یک روزه و یا چند روزه به استانبول سفر کنید، کارهای مربوط به انگشت نگاری را به همراه نماینده انجام دهید و به تهران بازگردید. اما در صورت انتخاب تور ترکیه ممکن است خدمات مرتبط با نماینده برای انجام انگشت نگاری ویزای کانادا را دریافت نکنید. در این صورت مجبورید خودتان به تنهایی به سفارت مراجعه کنید.

پیکاپ پاسپورت کانادا

با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت دیگر نیازی نیست پس از قبولی ویزا مجددا جهت ارائه پاسپورت به سفارت، به یک کشور واسط سفر نمایید. شما می توانید از طریق جستجوی خدمات پیکاپ پاسپورت ویزای کانادا در سایت راسفر، این کار را با هزینه بسیار کمتری انجام دهید.

اخذ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا یکی دیگر از خدماتی است که می توانید در سایت راسفر بیابید. همانطور که می دانید دانشگاه های کانادا جزء بهترین دانشگاه های دنیا هستند و در حوزه های تخصصی رتبه های بالایی را توانسته اند کسب نمایند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کانادا برای تحصیل دارید، مطمئن باشید که تحصیل در دانشگاه های کانادا می تواند در آینده، بستر مناسبی جهت یافتن شغل برای شما باشد.

اگر قصد دارید در کانادا تحصیل کنید، می توانید با مراجعه به صفحه ویزای تحصیلی کانادا، و مشاهده لیست شرکت های فعال در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، یکی را انتخاب کنید.

همچنین شما هم می توانید پس از دریافت خدمات از شرکت های مختلف، نظر خودتان را در سایت ثبت کنید و با امتیازی که به پروفایل مورد نظر می دهید، کاربران دیگر را در انتخاب بهترین شرکت راهنمایی کنید.

خبر تازه
استخاره آنلاین
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو