سفری به چهار فصل ایران در یک زمان (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

سفری به چهار فصل ایران در یک زمان

شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
اسلاید تم
پربازدید ها
تبلیغات
دسته بندی ها
حامی مالی
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

سفری به چهار فصل ایران در یک زمان


سفری به چهار فصل ایران در یک زمان

ایران کشور چهار فصل است. اینرا همگی شنیده ایم و می دانیم اما درک کردن این موضوع نیاز به این دارد که شما اهل سفر باشی و به جای جای ایران سفرکرده باشی و تجربه های خاص ازاین سفرها کسب کرده باشی.اهل سفر که شدی باید دل به سفر بسپاری

کمی سخت است و شرایط دائم د رسفر در تغییر است.از شرایط متعادل زندگی خارج شده ای و باید کمی صبور باشی و البته هر صبری یک پاداشی دارد. در این سفر که ما برای شما پیشنهاد میدهیم تجربه ای خارق العاده درطول کمتر از 10 روز سفرخواهی داشت. مهم نیست در چه فصلی ازسال تصمیم به این سفر داری در هر فصل زیبائی های خاص خود را داراست.

Iran

سفری از چابهار و یزد و شیراز و تبریز به ایران زیبا. برای دیدن هر کدام ازاین اقلیم ها می توانی یک سفر خارجی را بروی و به لطف یزدان مهربان تمام این شرایط را در کشور خود یکجا داری.می توانی در بودجه ات صرفه جویی کنی و با هزینه یکی از این سفر ها به تمام این سفر ها بروی.

بیائید از تور تبریز فارا گشت آغاز کنیم ، شهری با مکانهای دیدنی که در هر فصل سال قابل دسترسی می باشند .

این یازده مکان را در سفر به تبریز از دست ندهید .هر سفری که ثمره آن شناخت از آن منطقه را نداشته باشد سفری کاملی نیست و باید تکرار شود ، بنابراین با یک برنامه ریزی خوب میتوانید از لحظات سفر خود استفاده برده آن را به سفری خوب و خاطره انگیز تبدیل کنید . بازار تبریز - عمارت و موزه قاجار – باغ ائلی گلی – خانه مشروطه – مسجد کبود – تله کابین کوه عون ابن علی – موزه و ساختمان شهرداری – جنگل ارسباران – روستای کندوان – مقبره الشعرا شهریار و ارگ تبریز از نفقاطی است که می توانید آن را ببینید و بیشتر و بیشتر با مردم تبریز آشنا شده و از دیدن این شهر لذت ببرید .

Iran

از خنکای تبریز به لطافت هوای شیراز در تور شیراز برویم

شیراز ، قلب تاریخ کشور ایران است .پایتخت فراموش نشدنی امپراطوری بزرگ ایران و دیار مردم مهربان و خوش سخن هرکس اگر یکبار با تور شیراز فارا گشت رفته باشد یکی از بهترین سفرهای خود را رفته است و این مهم محصول چند عامل خواهد بود ، اول خود شیراز وهوای معتدل و نسیم خوش عطر آن ، دوم مردم خونگرم و شاد شیراز که بسیار میهمان نواز بوده و با مسافران مهربانند والبته سوم مجمع افتخارات ادبی و هنری و سیاسی ایران در یکجا .چهارم یادبودها و نشانه های افتخار ایران که در شیراز به جا مانده است و همگی انگیزه ای ایجاد کرده است تا هر ایرانی برای یافتن هویت خود باید یک سفر به این شهر داشته باشد.

بهار شیراز را هرگز با هیچ شهر دیگری نمی توانید مقایسه کنید بهاری به زیبائی شکوفه های درختان و عطر بهار نارنج و تابستانی به طعم بی نظیر بستنی و فالوده با شربت بیدمشک و رنگ زیبای خزان درختان فصل پائیز را در کجا چنین عریان خواهید دید وعطر لیمو همه جای شهر پیچیده است و زمستان متعادل شیراز هیچ کم از بهار خنک ندارد و گلهای بهاری در زمستان شیراز بسیار می بینید .بیائید هر زمان دلمان خواست به شیراز برویم و از آن لذت ببریم و نگران هیچ چیز نباشیم چرا که شیراز وطن هر ایرانی است و در این شهر احساس غربت نخواهید کرد . برای دیدن اماکنی مثل تخت جمشید و پاسارگاد و باغ ارم اگر بخواهید با فراغ بال از همه این اماکن لذت کامل راببرید باید زمستان و پائیز را انتخاب کنید ، چراکه بهار و تابستان به قدری شلوغ می شود که شما مجبورید خیلی سریع تر از این اماکن دیدن کنید وممکن است چیزهای مهمی را از دست بدهید .

Iran

از شیراز تا تور یزد راهی نیست

یزد را مردم دنیا از ایرانیان بیشتر می شناسند . شهری که به محض دیدن آن حس خانه به شما دست می دهد . گویا قبلاً در این شهر بوده اید حتی اگر هرگزآنجا را ندیده اید . یکی از امن ترین شهرهای دنیا را با کاشی های فیروزه ای و زیبایش در تور یزد فارا گشت خواهید شناخت .شهر مردم مومن و محجوب ، شهر بزرگترین مساجد زیبای ایران ،اولین شهر خشتی جهان و دومین شهر تاریخی دنیا ، صاحب طولانیترین وقدیمیترین قنات دنیا.ا

ینجا شهری است که پیرترین موجود زنده دنیا در آن 4000 سال است در هوای آنجا نفس می کشد و ریشه در این خاک دارد . یزد شهر یزدان پاک و مردم اصیل و مهربان برای سالهای سال جایگاه عارفان و فیلسوفان دنیابوده است .نگین فیروزه ای کویرایران بهارش دل انگیز و تابستانش به گرمای مهر و پائیزش به گرمایدستان پر مهر مادر میهن و زمستانش چون بهار وزیبا . شهری که در پائیزوزمستان میهمان کویرنوردان و عاشقان دیدارکویراست . کویر کاراکال را بسیاری در ایام عید برای سفربرمی گزینند و از دیدن اینهمه زیبائی لذت می برند .از دیدار یزد هر آنچه که از گذشتگان و فنون و توانائی های ایشان شنیده اید به چشم خواهید دید . افتخار مردم پاک ایران زمین یزد است ، شهری برای آرامش جان.

ساحل ایران

تور چابهار و سفر به شهر چهار فصل بهاری

به همین علت نام آن را چهار بهار یا چابهار نامیدند .همیشه فصل بهاری معتدل و کمی گرم با گرمای مطبوع را در این اقلیم خواهید داشت .به آنجا فقط به خاطر آب و هوای مناسب آن سفرنکنید ، این شهرنهایت زیبائی های غیرمنتظره است . هرگز در این سفرحوصله تان سر نمی رود .اگر دنبال کشف کردن و کنجکاوی هستید ویا هیجان مطمئن را دوست دارید باید با ما همسفر تور چابهار فارا گشت شوید .

بی نظیرترین ساحل ایران ، تنها بندر اقیانوسی ایران ، قطعه ای از کوه های مریخ ، چشمه های گل افشان وساحل صخره ای شگفت انگیز تنها کمی از زیبائی های چابهار است . چابهار شهری به پیشینه امپراطوری ایران بر جهان است و بندر بزرگ کشتی های جنگی وتجاری ایران بوده است .روزگاری بزرگترین ناوگان نظامی و بزرگترین رزم ناو جهان از آن نیروی دریایی ایران و تحت فرماندهی تنها زن دریا سالار جهان در طول تاریخ در همین بندر پهلو می گرفته است .موقعیت بی نظیراین بندربرای تسلط بر خلیج پارس و اقیانوس هند و دریای عمان باعث شده بود که قلعه ای با عظمت برای دفاع و نگهبانی سرزمین مان درآنجا ساخته شود .

برای رفتن به بهار در تمام فصول سال نیازی به سفرخارجی ندارید به چابهار بروید و خنکای بهار را در تابستان تجربه کنید و گرمای آفتاب بهاری را در زمستان . اینجا سرزمین کشف نشده ای اسنت که میتوانید جزو معدود کسانی باشید که آن را کشف می کنید .مردمی مهربان و خونگرم و خاکی دارد که برای میهمان خود کم نمی گذارند.میهمان چابهار شگفت انگیز بهاری شوید و از تمام زیبائی های این منطقه لذت ببرید و تفاوت دما را کمی آنطرف تراز ان اقلیم احساس کنید و شگفتی لذت بخش ایران زمین را به چشم خود ببینید. اینک زیبا ترین کشوردنیا متعلق به شماست برای دیدن آن نباید درنگ کرد...

خبر تازه
استخاره آنلاین
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو