آشنایی با تور های نوروزی اروپا آژانس دلتابان (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

آشنایی با تور های نوروزی اروپا آژانس دلتابان

شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
اسلاید تم
پربازدید ها
تبلیغات
دسته بندی ها
حامی مالی
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

آشنایی با تور های نوروزی اروپا آژانس دلتابان


چطور میتوانیم در ایران خواننده بشویم ؟

امروزه دیگر خوانندگی در ایران تبدیل به فعالیتی شده که فقط هنرمندان آنرا انجام نمی دهند ، و اصولاً به راحتی هر فردی که یک اتاق با دو اسپیکر و یک سیستم و یک میکروفون را دارد اسمش را تنظیم کننده و آهنگ ساز میگذارد و افرادی که در همان اتاق تولید به اصطلاح موزیک می کنند نیز خواننده ؛ البته ناگفته نماند که در این میان ما نه قصد توهین به کسی و نه کوچک شمردن زحمات فردی را داریم ، هدف ما از این مطلب آگاه کردن افرادیست که کور کورانه و بی خبر از همه جا در دست موسسه های هنری و تهیه کنندگان تبدیل به اصطلاح عروسک خیمه شب بازی شده اند !

چرا موزیک ایران پیشرفت چندانی ندارد ؟

اصلا بیایید قبل از اینکه به موضوع هایی که در بالا اشاره شده بپردازیم ، با هم این موضوع را بررسی کنیم که چرا موزیک ایران پیشرفت چندانی نسبت به دنیا ندارد ؟!

پاسخ آسان است ، همه ما مدتی است روی کاور آهنگ اکثر خواننده ها نام موسسه های ایکس نامی را می بینیم مهم هم نیست خواننده ، خواننده ای نامی باشد یا اینکه شاید حتی یک ماه هم نیست او فعالیت هنری خود را شروع کرده باشد .

همین موسسه ها یکی از عوامل در جا زدن موزیک ایران در سبک آهنگ پاپ می باشند ، چرا که این موسسه ها مارکتی به شدت افتضاح را در بین خواننده ها به راه انداخته اند و تعداد زیادی از آن ها ! (نه همه آن ها) بیشتر به دنبال سود و درآمد خود از این ماجرا هستند و اهمیت تولید آثار خوب تقریبا به صفر ضرب شده است .

البته فقط با این هم تمام نمی شود این درست نیست همه ایرادات تولید نشدن یک آهنگ خوب در بر سر این موسسات خالی کنیم البته که عوامل بسیار زیادی از جمله ترانه ضعیف ، تنظیم ضعیف ، اجرای ضعیف ، آهنگسازی نادرست و ... در این مهم دخیل هستند .

کدام تنظیم کننده ها فعال ترند ؟

ولی در این میان افرادی نیز بسیار عالی و متفاوت حرفه ای کار می کنند افرادی چون مسعود جهانی ، حامد برادران ، فتاح فتحی ، سعید شمس و ... تنظیم کنندگانی هستند که همیشه سعی کرده اند برند سازی کنند تا اینکه زیر برندی کار کنند .

البته که این تنظیم کننده ها نیز از هر چه که بگذریم به دنبال سود شخصی خود نیز هستند و این کاملا طبیعی است زیرا زندگی هر فردی سختی ها و مشکلات خود را دارد ولی بنده به شخص ترجیح میدهم موزیکی را گوش کنم که از زیر دست یک برند ساز در آمده است !

موزیک

مهراد جم در چه تاریخی شروع به فعالیت کرد ؟

صحبت از مسعود جهانی و تیم حرفه ای او شد .

اگر از آندسته افرادی هستید که مارکت موزیک ایران را زیاد دنبال می کنید نام مسعود جهانی

تنظیم کننده تبریزی زیاد به گوشتان خورده است وی بعد از تشکیل گروه هوروش توانست نام

خود را بیشتر از قبل به گوش شنودگان آهنگ های ایرانی برساند .

وی با خوانندگان معروف زیادی در زمینه تنظیم کار کرده و کارنامه درخشانی نسبت به دیگر

تنظیم کننده های ایرانی دارد و بی شک او از بهترین های ایران است چرا که خوانندگانی چون

مهدی دارابی ، مهدی آذر ، مهراد جم که اسم او تازگی های زیاد به گوشتان میخورد از آن

دسته برند هایی است که مسعود جهانی آن ها را برند سازی کرده است .

چند ماه پیش بود که (حدودا 8-7 ماه) پیش مهراد جم اولین آهنگ خود را با نام نامرد بودی منتشر کرد .

دقیقا از همان زمان بود که مسعود جهانی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام شروع به تبلیغ آهنگ مهراد جم کرد .

در ابتدای ماجرا هنوز استقبال چندانی از آهنگ های مهراد جم نشده بود ، زیرا کسی حتی با نام او آشنا نبود چه برسد که آهنگ های وی تبدیل به آهنگ های مگاهیت شود .

به مرور زمان و با حمایت صد در صدی مسعود جهانی از برند خودش ( مهراد جم ) توانست این خواننده جوان 22 ساله که هنوز اول راه است و تقریبا بدون هیچ تجربه ای در مارکت ایرانی با آهنگ متعدد و برنامه ریزی های مسعود جهانی و اکیپ حرفه ای اش خود را به جوان ترین خواننده محبوب ایرانی تبدیل کند .

مطالب مرتبط : دانلود آهنگ های مهراد جم

موزیک

آهنگ های هیت چند ماه اخیر کدام آهنگ ها هستند ؟

امروزه به دلایلی که توضیح دادیم دانلود آهنگ به امری مهم تبدیل شده و بازار تهیه کنندگان بسیار گرم است منتهی در این میان آهنگ هایی که به قول معروف زمین تا آسمان با آهنگ های موجود در مارکت فرق می کند از طرف شنوندگان سنجیده شده و تبدیل به آهنگ های هیت و حتی گاهی مگاهیت می شود .

ما در این بخش لیست چند آهنگی که در ماه های گذشته توانسته از نظر شنودگان بیشترین رای را بگیرد و به اصطلاح آهنگ های هیت را قرار داده ایم :

• محسن ابراهیم زاده - بی قرارم
• مهراد جم - شیک و پیک
• آرش و مسیح - دریا
• رضا بهرام - کاش
• محسن ابراهیم زاده - عاشق شدن
• مهراد جم - شمال
• هوروش بند - عاشقم کردی
• علی یاسینی - پرواز

حتما بخوانید : دانلود آهنگ های جدید

خبر تازه
استخاره آنلاین
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو