خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی از اسلایدتم (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات قالب دو ستونه قالب سه ستونه

اسلاید تم

قالب های متفاوت در اسلاید تم

دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
اسلاید تم
تبلیغات
دسته بندی ها
ارائه دهندگان قالب وبلاگ

خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی از اسلایدتم

خرید بک لینک

سایت اسلایدتم با چندین سال سابقه ی طراحی و ارائه قالب وبلاگ با کددهی بسیار پیشرفته که امکان درج امکاناتی نظیر نمایش افراد آنلاین ، ساعت ، فال ، جستجوی و غیره را با یک کلیک به کاربران و البته به صورت رایگان ارائه کرده است و به سبب خدمات رایگانی که ارائه کرده توانسته ایم بک لینک های بسیار زیادی را در هزاران وبلاگ داشته باشیم. لذا خرید بک لینک از همچین سایتی با پیج اتوریتی بالای 50 می تواند به بهبود رتبه ی وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل کمک کرده و ارتقاء شایسته ببخشد. برای خرید بک لینک از سایت اسلایدتم می توانید با ایمیل اعلام شده در آخر همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

امکان خرید رپورتاژ آگهی نیز از دیگر خدماتی است که ما در مجموعه ی اسلایدتم انجام میدهیم ، داشتن بک لینک دائمی با یک بار هزینه که در قالب یک مقاله یا همان رپورتاژ آگهی است بسیار مقرون به صرفه بوده و چون نیاز به شارژ مجدد ماهانه ندارد ، با یک بار هزینه ی خرید رپورتاژ آگهی ، برای همیشه صاحب یک یا چند بک لینک از سایت اسلایدتم به سمت سایت خود خواهید شد و چون بازدهی آن مادام العمر است بسیار روش مهمی از سوی سئوکاران حرفه ای معرفی شده است . تفاوت اسلایدتم با دیگر سایت ها در این است که صفحه ی رپورتاژ آگهی منتشر شده را ، یک الی سه ماه در ستون کناری ( سایدبار ) سایت به نمایش می گذارد ، با این روش پیج اتوریتی صفحه ای که رپورتاژ آگهی شما در آنجا فعال شده نیز بالا رفته و علاوه بر آن کاربران زیادی رپورتاژ آگهی خریداری شده توسط شما را میبینند و بر روی کلمات مورد نظرتان کلیک خواهند کرد. لذا بسیار مفید و سودمند و البته هوشمندانه است ، برای خرید رپورتاژ آگهی از سایت اسلایدتم لطفا با ایمیلی که در آخر همین بخش ارائه شده است تماس بگیرید.

خرید بک لینک در قالب های اسلایدتم

شاید برایتان جالب باشد که امکان خرید بک لینک در تمامی کدهای قالب وبلاگ ارائه شده در سایت اسلایدتم میسر است و با پرداخت هزینه ای اندک می توانید بک لینک سایت خود را در تمامی این قالب هایی که کدهای آن در داخل سایت اسلایدتم است درج کنید ، جالب تر آنکه ما امکانی در نظر گرفتیم که شما می توانید تا ده عنوان و لینک متفاوت از سایت خود تهیه کنید و این لینک ها در داخل گردونه ای قرار میگیرد و با هر بار ورود کاربر به بخش دریافت کد قالب وبلاگ ، یکی از بک لینک های شما به داخل کد قالب ارائه شده وارد می شود و بدین ترتیب بک لینک های متفاوتی برای صفحات سایت خود ایجاد می کنید ، نکته ی مهم و قابل تعمل این است که بعد از یک دوره ی سه یا شش ماهه که بک لینک شما در کدهای قالب وبلاگ اسلایدتم فعال بود ، اگر به هر دلیلی خرید بک لینک خود را از این بخش شارژ نکنید ، فقط لینک های شما از داخل کدهای قالب وبلاگ فعلی ارائه شده در اسلایدتم حذف می شود و امکان حذف بک لینک هایی که در طول شش ماه در هزاران وبلاگ درج شده هرگز وجود ندارد ، هیچوقت پیش نیامده که هزاران وبلاگ نویس همزمان اقدام به تغییر قالب وبلاگ خود نمایند و به همین دلیل بک لینک های شما تا مدتها فعال خواهند ماند و بخشی از آنها نیز برای همیشه در وبلاگ ها باقی خواهند بود و برای سایتتان رتبه و پیج اتوریتی کسب خواهند کرد. برای خرید بک لینک در قالب های اسلایدتم لطفا با ایمیل زیر تماس حاصل نمایید.

تماس جهت خرید

toprank@backlinksfa.com

خبر تازه
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو