انواع کولرگازی | اسلایدتم

انواع کولرگازی | Slide Theme

انواع کولرگازی

انواع کولرگازی

در این مطلب قصد اشنایی شما را با انواع کولرگازی داریم .که با توجه به کاربردها تولید می شود .

اولین مدل پنجره ای که یا به اصطلاح یک تکه به آن می گوییم . که یکی از ساده ترین نوع می باشد . این نوع تنها یک محفظه دارد که تمام قطعات کولرگازی را در خود جای می دهد . کل این سیستم به دو قسمت تقسیم می شود : قسمت جلویی که فضای اتاق را خنک می کند و قسمت عقبی یا خارجی که گرمای جذب شده را به فضای بیرون انتقال می دهد . در ابتدا قسمت جلویی به صورت دستی تنظیم می شود ام حالا با استفاده از ریموت یا صفحه لمسی به صورت دیجیتالی کنترل می شود . هوای داخل توسط شبکه جلویی آن به صورت دائمی مکیده می شود و با عبور از اوپراتور خنک می شود .

انواع کولرگازی

نوع دوم دوتکه یا اسپلیت گفته می شود . که می توان به کولرگازی دیواری اشاره کرد کثه در این نوع هستند . که همانطور که می دانید نوع رایج است که استفاده می شود . که پنل خارجی شامل کمپرسور و کندانسور و شیر انبساط است که در خارج از ساختمان نصب می شود و پنل داخلی آن که شامل اوپراتورو فیلتر هوا است که در داخل ساختمان نصب می شود . که پنل داخلی و پنل خارجی توسط دو لوله مسی و آلومینیومی به همدیگر مرتبط هستند .

از دیگر انواع آن می توان به پرتابل یا قابل حمل اشاره کنیم که فقط یک لوله خرطومی پلاستیکی پشت آن برای تخلیه گرمای موتور وجود دارد ، چون چرخ دارد قابل حمل است و هیچ گونه نیازی به نصب ندارد . از مزیت های آن می توان به عملکرد فوق العاده کم صدا ، قابلیت کنترل از راه دور ، نمایشگر ال سی دی ، فیلتر قابل شستشو ، قابلیت تنظیم دور فن و قابلیت تنظیم جهت جریان هوا اشاره کرد .

از انواع دیگر می توان به کولرگازی ایستاده اشاره کرد که دارای ظرفیت بالایی می باشد که به همین دلیل در سالن های وسیع و بسیار بزرگ استفاده می شوند . دارای مصرف انرژی پایین می باشد و همچنین قدرت رطوبت زدایی بالایی دارد . و برای فروشگاه ها ، سالن ها ، منازل با متراژ بالا و کارخانجات استفاده کنیم .

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب دنبال جایی نمیکردی 👇کاملا رایگان !💅
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله

Copyright © 2013 - 2023 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.slidetheme.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.slidetheme.ir | نقشه سایت