انواع کولرگازی (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات فال تاروت قالب سه ستونه

انواع کولرگازی

شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
اسلاید تم
پربازدید ها
تبلیغات
دسته بندی ها
حامی مالی
ارائه دهندگان قالب وبلاگ
taroot
انواع کولرگازی


انواع کولرگازی

در این مطلب قصد اشنایی شما را با انواع کولرگازی داریم .که با توجه به کاربردها تولید می شود .

اولین مدل پنجره ای که یا به اصطلاح یک تکه به آن می گوییم . که یکی از ساده ترین نوع می باشد . این نوع تنها یک محفظه دارد که تمام قطعات کولرگازی را در خود جای می دهد . کل این سیستم به دو قسمت تقسیم می شود : قسمت جلویی که فضای اتاق را خنک می کند و قسمت عقبی یا خارجی که گرمای جذب شده را به فضای بیرون انتقال می دهد . در ابتدا قسمت جلویی به صورت دستی تنظیم می شود ام حالا با استفاده از ریموت یا صفحه لمسی به صورت دیجیتالی کنترل می شود . هوای داخل توسط شبکه جلویی آن به صورت دائمی مکیده می شود و با عبور از اوپراتور خنک می شود .

انواع کولرگازی

نوع دوم دوتکه یا اسپلیت گفته می شود . که می توان به کولرگازی دیواری اشاره کرد کثه در این نوع هستند . که همانطور که می دانید نوع رایج است که استفاده می شود . که پنل خارجی شامل کمپرسور و کندانسور و شیر انبساط است که در خارج از ساختمان نصب می شود و پنل داخلی آن که شامل اوپراتورو فیلتر هوا است که در داخل ساختمان نصب می شود . که پنل داخلی و پنل خارجی توسط دو لوله مسی و آلومینیومی به همدیگر مرتبط هستند .

از دیگر انواع آن می توان به پرتابل یا قابل حمل اشاره کنیم که فقط یک لوله خرطومی پلاستیکی پشت آن برای تخلیه گرمای موتور وجود دارد ، چون چرخ دارد قابل حمل است و هیچ گونه نیازی به نصب ندارد . از مزیت های آن می توان به عملکرد فوق العاده کم صدا ، قابلیت کنترل از راه دور ، نمایشگر ال سی دی ، فیلتر قابل شستشو ، قابلیت تنظیم دور فن و قابلیت تنظیم جهت جریان هوا اشاره کرد .

از انواع دیگر می توان به کولرگازی ایستاده اشاره کرد که دارای ظرفیت بالایی می باشد که به همین دلیل در سالن های وسیع و بسیار بزرگ استفاده می شوند . دارای مصرف انرژی پایین می باشد و همچنین قدرت رطوبت زدایی بالایی دارد . و برای فروشگاه ها ، سالن ها ، منازل با متراژ بالا و کارخانجات استفاده کنیم .

خبر تازه
استخاره آنلاین
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو