خدمات فنی و الکتریکی ، تعمیر و اعزام برقکار تام سرویس | اسلایدتم

خدمات فنی و الکتریکی ، تعمیر و اعزام برقکار تام سرویس | Slide Theme

خدمات فنی و الکتریکی ، تعمیر و اعزام برقکار تام سرویس

خدمات فنی و الکتریکی ، تعمیر و اعزام برقکار تام سرویس

امروزه زندگی بدون وجود برق تقریبا برای همه ما غیر ممکن است ، همه ما در منزل و محل کار از لوازم برقی بساری برای روشنایی ، شستشو ، پخت و پز و غیره استفاده میکنیم . وسایل برقی مانند تلویزیون ، یخچال ، ماشین لباسشویی ، سشوار ، ماشین ظرفشویی ، درب بازکن و از همه مهمتر روشنایی و لامپها در منزل همه ما استفاده میشوند .از همین روی استفاده صحیح و تعمیر و نگهداری مناسب از آنها ضروری است.

وجود یک سیستم برقکشی ایمن و مناسب اولین راه نگهداری از وسایل برقی است . یک برقکار و تکنیسین برق با تجربه به خوبی میداند که برای هر بخش از ساختمان شما چه فیوزی مناسب است و کدام وسایل احتیاج به محافظ الکتریکی دارند .

همچنین یک برقکار با تجربه به سرعت تشخیص میدهد که کدام بخش از سیم کشی منزل قدیمی است و باید نوسازی شود .

با افزایش حجم استفاده از وسایل برقی سیم کشی ها و فیوزهای قدیمی ظرفیت لازم را برای پشتیبانی نخواهند داشت اینجا نیز یک برقکار با تجربه قادر خواهد بود ظرفیت سیم ها و کابل های ساختمان را افزایش دهد . سیم ها و کابلهای برق باید در فاصله مناسبی از سیم های تلفن ، آنتن و سایر کابلهای انتقال سیگنال های مخابراتی قرار گیرند . این نیز جزو تخصص های یک برقکار و تکنیسین برق با تجربه ات تا این فواصل را تنظیم و اجرا کند .

خدمات فنی

با این توصیف متوجه میشویم که حضور یک برقکار کاربلد چه نقشی در ایمنی ساختمان و طول عمر دستگاههای برقی و الکترونیکی ما دارد .

همچنین زمانی که در منزل یا محل کار با اتصالی مواجه میشوید باید به خاطر داشته باشید که کوچکترین اشتباه موجب خرابی دستگاه های موجود میشود لذا صرفا از یک برقکار حرفه ای بخواهید تا برای رفع مشکل در محل حضور یابد و به هیچوجه خودتان و یا افراد کم تجربه را درگیر رفع این مشکل نکنید . متاسفانه سالانه تعدادی از افراد به واسطه ساده انگاشتن خطرات کار با جریان الکتریکی جان خود را از دست میدهند .

یک برقکار با تجربه به خوبی میداند کجا باید از فازمتر برای اطمینان از وجود جریان الکتریسیته استفاده کند و کجا میتواند دست خود را به سیم و کابلهای برق نزدیک کند . چکونه سیم ها و کابلها را اتصال دهد و برای عایق کردن و عدم اتصالی مجدد چه تمهیداتی را به کار برد .

یک برقکارحرفه ای چه خصوصیاتی باید داشته باشد:

- حتما تجربه کافی در زمینه کار مربوطه را داشته باشد
- دانش و تخصص لازم را برای انجام فعالیت مربوطه کسب کرده باشد
- از دقت و تمرکز لازم برای پیشگیری از برق گرفتگی برخوردار باشد
- با ابزار و تکنیکهای روز آشنایی داشته باشد
- بتواند بهترین پیشنهاد ها را برای منزل و یا محل کار شما ارائه دهد
- تعمیرات و یا تغییرات را با بهترین پیشنهاد از نظر اقتصادی اجرا نماید

برقکار ساختمان چه تفاوتی با برقکار صنعتی دارد؟

برقکار صنعتی میبایست با برق سه فاز و جریان فشار قوی آشنایی داشته باشد . اوهمچنین در زمینه کار با الکتروموتورها و سیم پیچی های مربوطه اطلاعات کافی را دارد . آشنایی با فیوزهای فشار قوی و ابزار کار با جریان الکتریسیته با آمپر بالا نیز از دیگر تواناییهای برقکار صنعتی است

اصلی ترین فعالیت های متخصصین برقکار تام سرویس چیست؟

اصلی ترین فعالیت افراد تکنیسین و برقکار تام سرویس عبارت است از نصب آیفون تصویری ، نصب روشنایی لوستر دیواری ، نصب دوربین مداربسته ، تعمیر و سرویس کولرهای آبی و گازی ، نصب و سرویس آسانسور ، رفع اتصالی و خرابی برق ، تعمیر و سرویس لوازم خانگی و کلیه کارهای مربوط به خدمات فنی ساختمان

برای تماس با متخصصین تام سرویس جهت خرید و یا تعمیرات لوازم برقی میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

تلفن اعزام تکنیسین فنی و برقکار تام سرویس : 86045481

تلفن بخش فروش لوازم برقی تام سرویس : 43397

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب دنبال جایی نمیکردی 👇کاملا رایگان !💅
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله

Copyright © 2013 - 2023 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.slidetheme.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.slidetheme.ir | نقشه سایت