قالب وبلاگ خانواده (اصلی)
صفحه اصلی خرید تبلیغات فال تاروت قالب سه ستونه

قالب وبلاگ خانواده

قالب وبلاگ اسلاید شو خانواده

شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
اسلاید تم
پربازدید ها
تبلیغات
دسته بندی ها
حامی مالی
ارائه دهندگان قالب وبلاگ
taroot
قالب وبلاگ خانواده


قالب وبلاگ بعدی
قالب وبلاگ خانواده
قالب وبلاگ انتخاب شده
    قالب وبلاگ خانواده    
مشاهده قالب وبلاگ

قالب وبلاگ قبلی
قالب وبلاگ خانواده

نام قالب : قالب وبلاگ اسلاید شو خانواده
نوع استایل : سه ستونه
وزن قالب : متوسط
نوع قالب : گرافیکی ، اسلایدشو
مناسب موضوعات : قالب خانوادگی,قالب وبلاگ خانواده,قالب خانواده,قالب وبلاگ خانوادگی
مرورگرهای سازگار : همه مرورگرها ، همه ورژن ها


مشاهده قالب وبلاگ کد قالب بلاگفا
کد قالب پرشین بلاگ کد قالب میهن بلاگ
کد قالب بلاگ اسکای کد قالب پارسی بلاگ
کد قالب رزبلاگ کد قالب لوکس بلاگ
کد قالب نی نی وبلاگ Coming Soon


کد موزیک پیشنهادی قالب وبلاگ خانواده

خانواده:

در جوامع انسانی، خانواده به گروهی از افراد گفته می‌شود که با یکدیگر از طریق هم‌خونی، تمایل سببی، و یا مکان زندگی مشترک وابستگی دارند. خانواده در بیشتر جوامع، نهاد اصلی جامعه‌پذیری کودکان است. انسان شناسان به طور کلی نهاد خانواده را این طور طبقه بندی می‌کنند: مادرتباری (مادر و فرزندان او)، زناشویی (زن و شوهر، و فرزندان. که خانواده هسته‌ای نیز خوانده می‌شود)، و خانواده گسترده (consanguinal) یا هم‌خونی که در آن پدر و مادر و فرزندان با دیگران مثلا خویشاوندان در مکان مشترکی زندگی می‌کنند.
همچنین در برخی جوامع مفاهیم دیگری از خانواده وجود دارد که روابط سنتی خانواده را کنار گذاشته‌اند. خانواده به عنوان یک واحد اجتماعیِ جامعه پذیری، در جامعه‌شناسی خانواده مورد بررسی قرار می‌گیرد. تبارشناسی رشته‌ای است که دودمان‌های خانوادگی را در تاریخ مطالعه می‌کند. همچنین اقتصاد خانواده در علم اقتصاد بررسی می‌شود.

همخونی (Consanguinity) در ژنتیک هنگامی است که فردی بستگی خانوادگی و خویشاوندی با فرد دیگر داشته باشد. از این دیدگاه همخونی یک فرد با فردی دیگر، فرزندزاده بودن آن فرد از نیا (پدربزرگ یا مادربزرگ دور یا نزدیک) فرد دیگر می‌باشد. به عبارتی دیگر دو فرد هنگامی همخون هستند که دارای یک نیای مشترک در دودمان خود باشند.
همخونی در زندگی روزمره و در آیین و قانون بسیاری از کشورها تا جایی مهم است که ازدواج دو نفر و ارث و میراث داراییها از فردی به فردی دیگر، بسته به آن انجام می‌پذیرد.

در ژنتیک منظور از خویشاوند درجه یک (First – Degree Relative) والدین، فرزندان یک زوج والد، یا فرزندان یک والد می‌باشد.
منظور از خویشاوند درجه دو (Second – Degree Relative) عمه (خاله)، عمو (دایی)، پدربزرگ و مادربزرگ، نوه‌ها، خواهرزاده‌ها، برادرزاده‌ها، یا برادران و خواهران ناتنی می‌باشد.قالب وبلاگ خانواده : قالب خانوادگی,قالب وبلاگ خانواده,قالب خانواده,قالب وبلاگ خانوادگی قالب وبلاگ اسلاید شو خانوادهیک لحظه بازی ، شادی و هیجان را با بازی آنلاین زیر تجربه کنید... :
خبر تازه
استخاره آنلاین
تصاویر زیباسازی
ابزارهای وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
بک لینک نوفالو